Ansatte

ANSATTE


Holst, Bjørg

Stilling: Daglig leder
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 90 12 79 56
Epost: bjorg.holst@havnoy.no

Evensen, Hanne

Stilling: Sekretær
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 920 94 228
Epost: hanne.evensen@havnoy.no

Ansatte – Enhet barnevern


Backen, Hege

Stilling: Teamleder
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 997 71 108
Epost: hege.backen@havnoy.no

Fredheim-Korneliussen, Nina

Stilling: Teamleder
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 934 38 792
Epost: nina.fredheim-korneliussen@havnoy.no


Fredriksen, Tonje

Stilling: Teamleder
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 952 40 554
Epost: tonje.fredriksen@havnoy.no


Strømme, Elisabeth

Stilling: Teamleder og pedagog
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 988 74 995
Epost: elisabeth.stromme@havnoy.no

Theodorsen, Bjørn

Stilling: Miljøarbeider
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 905 50 032
Epost: bjorn.theodorsen@havnoy.no

Vestvik, Geir

Stilling: Teamleder
Telefon: 33 35 14 00
Mobil: 934 19 940
Epost: geir.vestvik@havnoy.no

Ansatte – Enhet arbeidspraksis


Christoffersen, Ove

Stilling: Miljøarbeider, Havnøy Skjærgårdstjeneste
Telefon: 33 39 21 00
Mobil: –
Epost: ove.christoffersen@havnoy.no

Hagen, Vidar

Stilling: Avdelingsleder, Havnøy Mekaniske Avdeling
Telefon: 33 32 95 55
Mobil: 905 56 808
Epost: mekanisk@havnoy.no

Hovde, Øystein

Stilling: Avdelingsleder, Havnøy Skjærgårdstjeneste
Telefon: 33 39 21 00
Mobil: 908 92 009
Epost: oystein.hovde@havnoy.no

Jacobsen, Jan Øystein

Stilling: Miljøarbeider, Havnøy Skjærgårdstjeneste
Telefon: 33 39 21 00
Mobil: –
Epost: jan.oystein.jacobsen@havnoy.no

Nilsen, Terje

Stilling: Miljøarbeider, Havnøy Skjærgårdstjeneste
Telefon: 33 39 21 00
Mobil: –
Epost: terje.nilsen@havnoy.no

Torpengen, Roar

Stilling: Miljøarbeider, Havnøy Mekaniske Avdeling
Telefon: 33 32 95 55
Mobil: –
Epost: mekanisk@havnoy.no